Aktualności

Dnia 14.08.2017 r. biuro sprzedaży nieczynne

Dnia 14 sierpnia 2017 r. (tj. poniedziałek) biuro sprzedaży będzie nieczynne.

Zapraszamy serdecznie od 16 sierpnia.

Czas na tanie wykańczanie!

Serdecznie zapraszamy Państwa, do skorzystania z akcji promocyjnej "Czas na Tanie Wykańczanie". Już od 150 zł/m2 mogą Państwo wykończyć swoje wybrane mieszkanie na inwestycji Wilczak 20. Regulamin promocji dostępny na stronie www.

Akty Notarialne

Szanowni Państwo,

klientów, którzy zakupili mieszkanie na inwestycji Radosna II (budynek nr 17) w Zalasewie, zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060

Akty notarialne

Szanowni Państwo,

klientów, którzy zakupili mieszkanie na inwestycji Kamienica przy Rynku w Przeźmierowie, zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060

Agrobex członkiem PZFD

Agrobex członkiem PZFD

Agrobex został członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Do tej ogólnopolskiej organizacji należy ponad stu krajowych deweloperów. Głównym celem działalności PZFD jest działanie na rzecz rozwoju polskiego rynku mieszkaniowego a także tworzenie partnerskich relacji między inwestorem a nabywcą mieszkań. Organizacja czuwa również nad bezpieczeństwem i profesjonalnym przebiegiem procesu zakupu mieszkania, jest także autorem zasad Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper. Zgodnie z tym Kodeksem deweloper zobowiązuje się w swoim działaniu do przestrzegania wielu zasad na każdym etapie inwestycji. Wszystkie mają na celu zapewnienie nabywcy mieszkania  bezpieczeństwa transakcji, pełnej informacji o inwestycji, jej realizacji a także wsparcia ze strony dewelopera już po zamieszkaniu.

Firma Agrobex przystąpiła do Polskiego Związku Firm Deweloperskich ponieważ pragnie także skuteczniej przyczyniać się do likwidacji barier utrudniających rozwój rynku mieszkaniowego. Członkostwo w PZFD umożliwia również szerszą współpracę z organizacjami rządowymi, ustawodawczymi, samorządowymi oraz instytucjami finansowymi, w kwestiach kształtowania obowiązujących regulacji prawnych.

Nowy adres biura sprzedaży!

Nowy adres biura sprzedaży!

Od 7 kwietnia 2014 roku zapraszamy Państwa do naszego NOWEGO BIURA SPRZEDAŻY AGROBEX

ul. Wojskowa 6/D10 LOFTY UŁAŃSKIE

Kontakt
dla prasy

Lucyna Jarczynska
Dyrektor ds. Sprzedazy i Marketingu
kom: + 48 608 507 166
e-mail: lucyna.jarczynska@agrobex.pl

Przejdź do strony: Media
Przejdź do strony: Dopoznania
Przejdź do strony: Materiały prasowe
Przejdź do strony: Do pobrania